Przedstawiamy propozycje zróżnicowanych zestawów prezentowych. Poniższe zestawy można w dowolny, wybrany przez Państwa sposób modyfikować. W wielu przypadkach można zamienić wino na białe/czerwone od tego samego producenta.

Mamy możliwość spersonalizowania zestawów dodając kartkę z życzeniami do środka opakowania, lub naklejając życzenia z logo firmy na wierzchu opakowania. Produkty, które prezentujemy bardzo często pochodzą z małych manufaktur, co gwarantuje ich wyjątkowa jakość i smak.

W WINE&more jesteśmy bardzo elastyczni do Państwa potrzeb. Dlatego z wielka chęcią przygotujemy kolejne propozycje prezentów według Państwa sugestii.

Pobierz katalog w wersji PDF

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Zestawy prezentowe na każdą okazję!

Przedstawione zestawy prezentowe zostały przygotowane z produktów dostępnych w sierpniu 2023 r. WINE&more zastrzega sobie prawo do modyfikacji zestawów prezentowych w przypadku braku dostępnych produktów.

Czekolady ChocoWine, PolishFlavours, owoce i orzechy w czekoladzie, herbaty owocowe, herbaty klasyczne itp. występują w wielu opcjach smakowych i kolorystycznych. W przypadku braku możliwości zamówienia konkretnego smaku – będziemy proponować uniwersalna propozycje różnych smaków w miksie.

Czas realizacji zamówień jest zawsze uzależniony od dostępności produktów. Po złożeniu przez Państwa zapytania ustalamy najszybszy możliwy czas realizacji zamówienia.

WINE&more nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w realizacji zamówienia wynikające z opóźnień firm kurierskich lub błędnej dostawy produktów do realizacji zamówień.